«Формула успіху правової держави очима дітей»

Ліцеїсти брали участь у Всеукраїнському дитячому форумі у м. Тернопіль.

26.02 -27.02 – проходив Всеукраїнський дитячий форум у м. Тернопіль. Форум проходив під гаслом : «Формула успіху правової держави очима дітей». У заході брали участь 23 команди, які прибули з 16 областей України. Кожна з команд презентувала доповідь на одну з запропонованих тем:

1. Толерантність. Ваш варіант кодексу «Національна толерантність»

2. Національна безпека.

3. Ксенофобія

Учні 7 ліцею зарекомендували себе справжніми знавцями юридичної справи, виявили навички володіння ораторською майстерністю, отримали новий та цікавий досвід.

Дата: 2015-03-05 09:31:16