Зразковий театр моди "ШАРМ" - переможець міського конкурсу "Феєрія моди"

17 лютого 2012 року в приміщенні Палацу для дітей та юнацтва пройшов щорічний фестиваль "Феєрія моди".

З трьох предсталених на розгляд журі колекцій дві посіли І місце.

Зразковий театр моди "ШАРМ" (керівник Бєлан Ірина Михайлівна) був нагороджений Дипломом І ступеня у номінації «Магічні комбінації» - колекція «Зелений фольк»

та Дипломом І ступеня у номінації «Ритм життя» - колекція «Біла казка»

Дата: 2012-03-04 21:03:44