Studienbrucke

«Studienbrücke» - так називається стипендія, яку отримають найкращі учні шкіл Харкова,Одеси та Вінниці, що працюють за проектом Гете-Інституту „ Школи : партнери майбутнього “ . Вона прокладає місток між навчанням у школі та у вищих навчальних закладах Німеччини та надає українським студентам можливість вступу після 2 курсу до вищого навчального закладу Німеччини без підготовчих курсів та вступних іспитів. Проект «Studienbrücke» поєднує мовні курси, навчальні консультації та тренінги інтернаціонального культурологічного спрямування.

Під час зустрічі заступника директора Гете-Інституту у Києві пані доктора П.Кьопель-Майєр із майбутніми стипендіатами школи - ліцею №7 (26.05.2011)

Дата: 2011-10-04 16:00:08