Кафедра іноземних мов

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ТОЙ, ХТО НЕ ЗНАЄ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, НЕ ЗНАЄ СВОЄЇ ВЛАСНОЇ (Й.В. ГЕТЕ)

ЗАГОВОРИ,ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ (СОКРАТ)

Якщо ти вивчаєш англійську мову в нашому навчальному закладі, це означає, що ти
- навчаєшся за сучасними методиками, за найкращими вітчизняними, а також автентичними підручниками видавництв Oxford Unicersity Press, Cambridge University Press та Longman Press;
- працюєш у проекті "eTwinning" . Наш заклад - один із трьох навчальних закладів м. Вінниці, які беруть участь у цьому проекті. Працюючи з представниками інших країн за цією програмою, ти поглиблюєш знання англійської мови, розвиваєш навички в сфері інформаційно-комунікативних технологій, у плануванні та знайомишся з культурою та традиціями інших країн;
-відвідуєш спецкурси та гуртки. Наприклад, гурток "Спілкуємося англійською" , який запрошує учнів початкової , середньої школи та учнів ліцейних класів;
- можеш стати учасником мовної подорожі до Великобританії.

 

У кабінеті англійської мови

 

Навчальний заклад є учасником проекту Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього". Це означає , що учні закладу можуть
- користуватися підтримкою Гете-Інституту у вивченні німецької мови. У їхньому розпорядженні є автентичні підручники("Pingpongneu","Themenaktuell","Aspekte" та ін.), найкращі німецькі словники, німецька преса (журнали "Deutsch Perfekt" та "vitaminde"), комп'ютери, кінокамери тощо;
- складати іспити рівнів А1,А2,В1,В2 та С1 в Гете-Інституті на пільгових умовах;
-брати участь у семінарах, зустрічах, культурних заходах, що проводяться Гете-Інститутом;
- отримати грант Гете-Інституту для поїздки на мовні курси в Німеччину;
- стати стипендіатами програми "Місток до вищої освіти" та навчатись у вищих навчальних закладах Німеччини.

 

У кабінеті німецької мови

 

Заклад бере участь у проекті "Відкрита Польща" та співпрацює з вищою школою м. Бидгощ. Це означає , що учні закладу
- подорожують до Польщі та знайомляться з країною;
- навчаються на літніх та зимових курсах у Польщі;
- успішно складають іспити з польської мови у вищі навчальні заклади Польщі.

 

У кабінеті польської мови

 

 

 

Якісний склад методичного об'єднання вчителів іноземних мов:

 • "Відмінник освіти України" - 3
 • Учитель-методист - 3
 • Спеціаліст вищої категорії - 4
 • Спеціаліст І категорії -4
 • Спеціаліст ІІ категорії -2
 • Спеціаліст - 3

 

Наші досягнення

Робота з обдарованими дітьми є одним з пріоритетних напрямків роботи методичного об'єднання. Учителі іноземних мов не лише проводять консультації та допомагають в систематизації інформацій для участі учнів закладу в олімпіадах, але й виховують уміння працювати в команді. Протягом останніх трьох навчальних років учні закладу вибороли 141 призове місце в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських олімпіад з англійської, німецької, французької та польської мов, а учень 10-го класу Сухоруков Валентин посів ІІ місце в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови(2012-2013 н.р.).

 

РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗАКЛАДУ З ОБДАРОВАНИМИ ДІТЬМИ

у Всеукраїнських олімпіадах

Призери Всеукраїнських олімпіад з іноземних мов закладу в процентному відношенні до переможців та призерів закладу у Всеукраїнських олімпіадах з інших предметів

ПУБЛІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

 1. 1. ПрокопчукА.Г. "Personality. Haw to be successful".
 2. 2. Арсенюк В.П. "Irregular verbs? No problem!".
 3. 3. Арсенюк В.П., Ладиняк О.С. " Тестові завдання для розвитку і контролю навичок читання та аудіювання"
 4. 4. Кац Р.М. " У світі музики".
 5. 5. Кац Р.М. "Електронний збірник завдань для вивчення усного мовлення з англійської мови та рекомендації щодо їх використання "SPEAK ENGLISH".
 6. 6. Носик О.Г. "Тестові контролі з німецької мови для учнів 7-их класів".
 7. 7. Носик О.Г. "Bступний курс з німецької мови".
 8. 8. Носик О.Г."Wollenwirwiederholen!/Iменник. Лексико-граматичні вправи".
 9. 9. Сидорова Н.О. "Писемне мовлення в англійській мові".

 

Спеціальні курси для поглибленого вивчення іноземних мов:

 • "Країнознавство англомовних країн" (англійська мова);
 • "Граматика вчить розмовляти" (німецька мова);
 • "Гіди-перекладачі" (німецька мова);
 • Країнознавство німецькомовних країн(німецька мова).

Прокопчук Алла Геннадіївна

Учитель англійської мови, учитель вищої категорії, учитель-методист, "Відмінник освіти України", нагороджена нагрудним знаком "Василь Сухомлинський", фіналіст програми "Партнери в освіті"(США), куратор пункту перевірки ЗНО з англійської мови Українського центру оцінювання якості освіти Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти, шкільний куратор програми "eTwinning", "SMRT" та проекту "Відкрита Польща".

Сидорова Наталія Олексіївна

Учитель англійської мови, учитель-методист, учитель вищої категорії, "Відмінник народної освіти", екзаменатор ЗНО Українського центру оцінювання якості освіти Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

   
 

Носик Ольга Григорівна

Учитель німецької мови, учитель-методист,"Відмінник освіти України", координатор участі школи у Всесвітньому проекті Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", завідуюча кабінетом німецької мови, керівник гуртка "Цікавий кінозал",стажуваласьу Німеччині (1999 р., 2008р., 2009р., 2012 р.).

Гуменюк Олена Миколаївна

Учитель польської мови та культури, спеціаліст вищої категорії, учасник програми співпраці з Вищою школою м. Бидгощ та "Відкрита Польща", стажувалась у Польщі (2001р., 2005р., 2014 р.).

Гузовська Вікторія Маріонівна

Учитель польської мови,спеціаліст, завідуюча польським кабінетом,керівник гуртка "Польська культура", учасник програми співпраці з Вищою школою м. Бидгощта "Відкрита Польща" .

Кац Руслана Мойсеївна

Учитель англійської та німецької мов, спеціаліст І категорії, керівник гуртка "Спілкуємося англійською!", учасник програми "eTwinning", завідуюча кабінетом англійської мови,учасник Всесвітнього проекту Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", призер міськогоконкурсу "Учитель року" в номінації "Німецька мова" (2010/2011 н.р. - ІІ м.), стажувалась у Німеччині (2010 р.).

Задорожна Лілія Іванівна

Учитель німецької мови, спеціаліст ІІ категорії, керівник театрального гуртка "У світі казок", учасник Всесвітнього проекту Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", стажувалась у Німеччині (2014 р.).

Десятник Тетяна Олександрівна

Учитель німецької та англійської мов, спеціаліст І категорії, учасник Всесвітнього проекту Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", стажувалась у Німеччині (2011 р.), лауреат міського конкурсу "Надія-2011", керівник гуртка "Спілкуємось англійською!" та театрального німецькомовного гуртка "У світі казок".

Данилюк Ольга Анатоліївна

Учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії, учасник програми "eTwinning", керівник гуртка "Спілкуємось англійською", учасник міського конкурсу "Учитель року" в номінації "Англійська мова"( 2011-2012 н.р. )

Ладиняк Олександр Стефанович

Учитель англійської мови, спеціаліст І категорії. Стажувався на курсах від Британській Ради у 2016 році м.Львів та отримав кваліфікацію тренера Британської Ради.

Кудлаєнко Юлія Віталіївна

Учитель англійської мови, спеціаліст, керівник гуртка "Весела англійська", учасник програми "eTwinning".

 

Інтеграція до європейського навчально-освітнього простору

 

Учителі англійської мови плідно працюють за міжнародними програмами SMRT (Soсial Media Related Training) та eTwinning PLUS

Прокопчук А.Г. на Всеукраїнському семінарі за програмою SMRT
Крим. Липень 2013 р.

Учителі Кац Р.М. та Данилюк О.А. на Всеукраїнському семінарі за програмою SMRT
Київ .Вересень 2013 р.

Тиждень англійської мови в закладі. Зустріч з представником університету Річмонда (Канада), координатором міжнародних студентських программ Тоні Каріганом та представником Азіатського Тихоокеанського університету технологій та інновацій Нурул Свакіріл Магді (Малайзія)/22.11.13р.

Міжнародний проект Гете-Інституту "PASCH" ("Школи: партнери майбутнього") надає унікальні можливості учням та вчителям німецької мови для самореалізації.

Зустріч директорів шкіл-партнерів у м.Ужгороді (жовтень 2013 р.). Школу-ліцей №7 на зустрічі представляла заступник директора з науково-методичної роботи Романова Анна Олексіївна.

Учень 11-М класу Козак Андрій виграв у Всеукраїнському конкурсі Гете-Інституту "Знайомство з ВНЗ Німеччини" приз - тижневу поїздку до Мюнхена та можливість відвідати кращі вищі навчальні заклади Баварії.

Активна учасниця проекту Романова Маргарита в лютому 2014 року стала студенткою Університету імені Мартіна Лютера в місті Халле (ФРН).

Використовуючи досвід закладу в проведенні іспитів на міжнародні сертифікати рівня А1 та А2, учителі німецької мови провели міський семінар "МІЖНАРОДНІ СЕРТИФІКАТИ З НІМЕЦЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ" (27.09.2013). Активну участь у підготовці та проведенні семінару брали вчителі Носик О.Г., Десятник Т.О, Задорожна Л.І., Кац Р.М. та доцент Вінницького педагогічного університету ім.М.М. Коцюбинського Вишивана Н.В.

Учителі польської мови закладу беруть активну участь у проекті "Відкрита Польща".

Метою проекту є залучення учнів та вчителів до проекту євроінтеграції, створення моделі сучасної освіти та впровадження її на базі кращих українських шкіл. У рамках цього проекту організовуються навчальні табори, лінгвістичні та тренінгові клуби, літні та зимові мовні курси. Одним з головних завдань проекту є підготовка учнів до успішного складання іспитів з польської мови та до вступу у вищі навчальні заклади Польщі. Уже 65 випускників закладу навчаються в Польщі. Учителі школи мають також можливість стажуватись у партнерських університетах та підвищувати свою кваліфікацію.

Мовні подорожі до Німеччини

Мовні подорожі до Англії

Мовні подорожі до Польщі

Останні новини закладу