Методичне об'єднання учителів іноземних мов

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ

ТОЙ, ХТО НЕ ЗНАЄ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ, НЕ ЗНАЄ СВОЄЇ ВЛАСНОЇ (Й.В. ГЕТЕ)

ЗАГОВОРИ,ЩОБ Я ТЕБЕ ПОБАЧИВ (СОКРАТ)

Якщо ти вивчаєш англійську мову в нашому навчальному закладі, це означає, що ти
- навчаєшся за сучасними методиками, за найкращими вітчизняними, а також автентичними підручниками видавництв Oxford Unicersity Press, Cambridge University Press та Longman Press;
- працюєш у проекті "eTwinning" . Наш заклад - один із трьох навчальних закладів м. Вінниці, які беруть участь у цьому проекті. Працюючи з представниками інших країн за цією програмою, ти поглиблюєш знання англійської мови, розвиваєш навички в сфері інформаційно-комунікативних технологій, у плануванні та знайомишся з культурою та традиціями інших країн;
-відвідуєш спецкурси та гуртки. Наприклад, гурток "Спілкуємося англійською" , який запрошує учнів початкової , середньої школи та учнів ліцейних класів;
- можеш стати учасником мовної подорожі до Великобританії.

Навчальний заклад є учасником проекту Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього". Це означає , що учні закладу можуть
- користуватися підтримкою Гете-Інституту у вивченні німецької мови. У їхньому розпорядженні є автентичні підручники("Pingpongneu","Themenaktuell","Aspekte" та ін.), найкращі німецькі словники, німецька преса (журнали "Deutsch Perfekt" та "vitaminde"), комп'ютери, кінокамери тощо;
- складати іспити рівнів А1,А2,В1,В2 та С1 в Гете-Інституті на пільгових умовах;
-брати участь у семінарах, зустрічах, культурних заходах, що проводяться Гете-Інститутом;
- отримати грант Гете-Інституту для поїздки на мовні курси в Німеччину;
- стати стипендіатами програми "Місток до вищої освіти" та навчатись у вищих навчальних закладах Німеччини.

Якісний склад методичного об'єднання вчителів іноземних мов:

• "Відмінник освіти України" - 2
  • Учитель-методист - 2
  • Старший вчитель - 4
  • Спеціаліст вищої категорії - 7
  • Спеціаліст І категорії -2
  • Спеціаліст ІІ категорії -2
  • Спеціаліст - 1

ПУБЛІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ МЕТОДИЧНОГО ОБ'ЄДНАННЯ

1. Кац Р.М. " У світі музики".
  2. Кац Р.М. "Електронний збірник завдань для вивчення усного мовлення з англійської мови та рекомендації щодо їх використання "SPEAK ENGLISH".
  3. Носик О.Г. "Тестові контролі з німецької мови для учнів 7-их класів".
  4. Носик О.Г. "Bступний курс з німецької мови".
  5. Носик О.Г."Wollenwirwiederholen!/Iменник. Лексико-граматичні вправи".
  6. Задорожна Л.І. Навчально-методичний посібник «Вправи та інтерактивні ігри для формування навичок діалогічного мовлення у сучасній школі»

Спеціальні курси для поглибленого вивчення іноземних мов:

• "Країнознавство англомовних країн" (англійська мова);
  • "Граматика вчить розмовляти" (німецька мова);
  • "Гіди-перекладачі" (німецька мова);
  • Країнознавство німецькомовних країн(німецька мова).

Носик Ольга Григорівна

Учитель німецької мови, учитель-методист,"Відмінник освіти України", координатор участі школи у Всесвітньому проекті Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", завідуюча кабінетом німецької мови, керівник гуртка "Цікавий кінозал",стажуваласьу Німеччині (1999 р., 2008р., 2009р., 2012 р.).

Гуменюк Олена Миколаївна

Учитель польської мови та культури, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, учасник програми співпраці з навчальними закладами міст Торунь та Гдиня, стажувалась у Польщі (2001р., 2005р., 2014 р.).

Гузовська Вікторія Маріонівна

Учитель польської мови,спеціаліст вищої категорії, старший вчитель, завідуюча польським кабінетом,керівник гуртка "Польська культура", учасник програми співпраці з навчальними закладами міст Торунь та Гдиня.

Кац Руслана Мойсеївна

Учитель англійської та німецької мов, спеціаліст вищої категорії, керівник гуртка "Спілкуємося англійською!", учасник програми "eTwinning", завідуюча кабінетом англійської мови,учасник Всесвітнього проекту Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", призер міськогоконкурсу "Учитель року" в номінації "Німецька мова" (2010/2011 н.р. - ІІ м.), стажувалась у Німеччині (2010 р.).

Задорожна Лілія Іванівна

Учитель німецької мови, спеціаліст вищої категорії, учасник Всесвітнього проекту Міністерства закордонних справ ФРН та Гете-Інституту "Школи: партнери майбутнього", стажувалась у Німеччині (2014 р., 2018 р.).

Штифаненко Іванна Олександрівна

Учитель німецької та англійської мов, спеціаліст ІІ категорії

Матвієнко Лілія Олександрівна

Учитель англійської мов, спеціаліст

Данилюк Ольга Анатоліївна

Учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, учасник програми "eTwinning", керівник гуртка "Спілкуємось англійською", учасник міського конкурсу "Учитель року" в номінації "Англійська мова"( 2011-2012 н.р. )

Ладиняк Олександр Стефанович

Учитель англійської мови, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель. Стажувався на курсах від Британській Ради у 2016 році м.Львів та отримав кваліфікацію тренера Британської Ради.

Кудлаєнко Юлія Віталіївна

Учитель англійської мови, спеціаліст І категорії, керівник гуртка "Весела англійська", учасник програми "eTwinning".

Мішук Марина Сенгіївна

Учитель англійської мови, спеціаліст ІІ категорії.