Привітальна листівка від ліцею

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД: «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ-ЛІЦЕЙ № 7 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ»

Від колективу Навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!
У цей святковий час бажаю Вам та Вашому колективу
добра, миру і благополуччя.
Нехай Різдвяна зоря освітлює всі Ваші шляхи і стане провідником щасливої долі. Нехай магічна чарівність новорічних свят проявляється в посмішках рідних та близьких, в особливій теплоті родинного дому, у мріях, які обов'язково здійсняться.
Хай Господь оберігає Вас і Вашу родину, дарує здоров'я та мудрість.
Хай кожний день Нового 2017 року приносить радість і наснагу у вашій нелегкій праці.
Бажаю, щоб у Вашому житті завжди панували гармонія і злагода, а в Новому році успішно реалізувалися всі найзаповітніші мрії. Багатого статку Вам, щастя і любові!
Від усієї душі зичимо душевної рівноваги і невичерпної енергії!
Дякую Вам за кропітку і надзвичайно важливу та потрібну справу, яку ми спільно робимо в ім'я України!
Нехай новий 2017 рік буде щедрим для Вас на цікаві плани та творчі успіхи, принесе добро, достаток та радість у Вашу оселю, а Ваша праця щоб завжди була потрібною й корисною.
Нехай 2017 рік стане для Вас багатим на вірних друзів та надійних партнерів, подарує вам лише приємні миттєвості життя!
Хай тепло та затишок рідної домівки надихають Вас на нові звершення та перемоги!
Нехай Ваші починання завжди супроводжує творче натхнення та ініціатива, а ваша енергія, багатий досвід та кмітливість служать запорукою успішного виконання намічених планів.
Тож нехай Новий рік буде щедрим на сповнення мрій, на подолання рубежів і перешкод. Хай у цьому році супроводжують Вас здорові сили, творче завзяття, духовна велич та краса! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у Вашій оселі!
Щастя вам у помислах та діяннях, успіхів вам у праці!
З Новим роком! Христос народився - славімо Його!

Дякуємо, що Ви з нами,
Директор                                                                                              О.Г. Сухомовський

Дата: 2016-12-29 15:48:16