Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Новорічні ранки у початковій школі

Новорічні свята - це завжди радість, сміх та гамір дітвори.

В такій атмосфері пройшли новорічні ранки у початковій школі. Усіх дітей розважали та вітали з Новим роком Дід Мороз, Снігуронька та чимало інших казкових героїв.

Вірші, пісні та танці новорічної тематики додали святу певної урочистості, казкові подорожі - чарівності, а ігри і конкурси - веселого настрою та позитивних емоцій.

Завершальною «нотою» свята для учнів початкової школи став показ вистави «Дива на Новий рік» (Осучаснена версія казок «12 місяців» і «Мудра дівчина»), яку підготували учні 3-І класу. Артисти були дуже переконливими. Вони зуміли розкрити та показати свої таланти і довести усім, що навіть маленькі школярі можуть влаштувати справжнє свято.

З прийдешнім Новим роком!
Здоров'я, миру, злагоди і спокою усім!

Дата: 2018-03-14 23:36:47