Новорічні ранки у початковій школі

Новорічні свята - це завжди радість, сміх та гамір дітвори.

В такій атмосфері пройшли новорічні ранки у початковій школі. Усіх дітей розважали та вітали з Новим роком Дід Мороз, Снігуронька та чимало інших казкових героїв.

Вірші, пісні та танці новорічної тематики додали святу певної урочистості, казкові подорожі - чарівності, а ігри і конкурси - веселого настрою та позитивних емоцій.

Завершальною «нотою» свята для учнів початкової школи став показ вистави «Дива на Новий рік» (Осучаснена версія казок «12 місяців» і «Мудра дівчина»), яку підготували учні 3-І класу. Артисти були дуже переконливими. Вони зуміли розкрити та показати свої таланти і довести усім, що навіть маленькі школярі можуть влаштувати справжнє свято.

З прийдешнім Новим роком!
Здоров'я, миру, злагоди і спокою усім!

Дата: 2018-03-14 23:36:47