Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Мрії ведуть до Німеччини

Традиційні мовнi літні курси в ганноверському містечкуСант-Андреасберзі (03.-21.08.14) проводились цього року Гете-Інститутом для переможців конкурсу «Моя мрія». В групі з чотирьох українських учнів Вінницю і наш сьомий ліцей представляв учень, тепер вже 8-Л класу, Гліб Араго. Серед цікавинок літнього табору можна згадати відвідини середньовічного замку і музею автотранспорту в Вольсбурзі, шахт - у Госларі, катання на бобслейній трасі. А чого варті інтернаціональні паті, адже в таборі були представлені учасники з 23-х країн, і кожен намагався бути яскравим і незабутнім. Втім, літній табір це не тільки розваги: кожного робочого дня після сніданку (о 8-й, де ти солодкий сон?) учні вивчали по 4-5 годин німецьку мову. Чудові враження, успішно складений іспит (Гліб Араго склав успішно іспит рівня В1) і друзі з усіх куточків світу – таким є підсумок відпочинку у літньому таборі. Мрійте - і ваші мрії неодмінно здійсняться!

Дата: 2014-09-23 11:46:53