Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Лінійка пам‘яті...

Олекса́ндр Вале́рійович Каплі́нський народився 4 квітня 1979 року. В 1996 році закінчив Вінницьку школу-ліцей № 7. Призваний на строкову військову службу, внутрішні війська МВС України. 1998 року вступив на окремий факультет ВВ МВС Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького. Після закінчення навчання займав посади командира навчального взводу, навчальної роти Навчального центру ВВ МВС (Золочів).
Загинув 16 листопада 2014 року у віці 35 років, так як російські терористи з гранатометів обстріляли блокпост українських сил на перехресті між містами Золоте та Гірське. Каплінський помер від осколкового поранення в голову у міській лікарні Лисичанська.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (26.02.2015, посмертно).
19 березня 2015 в загальноосвітній школі-ліцеї №7 Вінницької міської ради відбулося відкриття меморіальної дошки на честь колишнього випускника Олександра Каплінського.
Похований у місті Вінниця, центральне міське кладовище, алея героїв.

Дата: 2020-11-19 21:22:14