з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%

А у нас гості!!!

23.03.2016р. школа-ліцей №7 зустрічала німецьку делегацію Керівник відділу культури, освіти та національних меншин Посольства Федеративної Республіки Німеччини пан Дірк Лехельт та керівник німецької служби академічних обмінів пані Гізела Циммерманн відвідали школу-ліцей №7 з метою обговорення загального стану справ у закладі (форми роботи, методики, матеріальне забезпечення, партнерські відносини). Ліцеїсти закладу продемонстрували високий рівень володіння німецькою мовою, ознайомили гостей зі своїми досягненнями в партнерських відносинах з Гете-інститутом, у роботі ліцейного прес-центру (телешкола «Ліцеїст» та газета «Дзеркало ліцею») та німецькомовного театрального гуртка.

Пан Дірк Лехельт та пані Гізела Циммерманн були приємно здивовані активністю та обдарованістю ліцеїстів.

Дата: 2016-03-24 12:13:46