Делегація французьких учнів

Відео з теми

Протягом багатьох років школа-ліцей №7 співпрацює з ліцеєм ім.Ренуара у м.Лімож, що у Франції. Заклади обмінюються делегаціями учнів з метою навчання та знайомства з культурою та традиціями країн.

10 учнів та двоє викладачів з ліцею імені Ренуара відвідали школу-ліцей №7. Впродовж тижня вони знайомились з нашою культурою, вивчали українську мову, літературу та спілкувались з однолітками. Кожен з іноземних гостей проживав у вінницькій сім'ї. Тож молодь мала можливість не лише навчатись, а й проводити дозвілля в колі ровесників.

Ліцеїсти школи-ліцею гостинно прийняли делегацію французьких учнів, підготувавши для них цікаву та змістовну програму: майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки, відвідування уроків та спільну концертну програму.

Дата: 2011-05-06 14:27:01