XVI Міжнародний конкурс шкільних медіа в м. Миколаєві

Учнів школи-ліцею №7 відзначили на XVI Міжнародному конкурсі шкільних медіа в м. Миколаєві. 3217 конкурсних робіт 820 навчальних закладів взяли участь у конкурсі. Лауреатом конкурсу стада телепрограма « Ліцеїст» ( Микола Буга, учень 11-Е класу; куратор – Булейко Л.О.) Переможець конкурсу в номінації « Висвітлення теми законності та правопорядку ( за підтримки Міністерства внутрішніх справ України)» стала Анастасія Колтунова ( матеріал « Дзеркало ліцею»; куратор – Марина О.І.)

Читати детальніше

Дата: 2013-04-29 12:27:29