Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Тижневик толерантності

Ось і завершився тижневик толерантності. Підводимо підсумки: море емоцій, вражень та позитиву. Ось такі ангелочки, як символ миру, виготовленні учнями початкових класів, тепер прикрашають класні кімнати і нагадують про дружбу та єдність класів. Листівка дружби нагадала учням, що дружити можна з кожним. Бесіди, перегляди відеороликів, інформаційні хвилинки, тренінгові заняття - ознайомили дітей з поняттям толерантності та рисами толерантної людини, закріпили навички толерантного спілкування. Отож будьмо ТОЛЕРАНТНИМИ до себе, родини та школи. Дякуємо учасникам за активну участь!!!!

Дата: 2017-11-17 20:11:56