«Подаруй життя пораненому»

09 вересня 2014 року шкільний парламент разом із творчого групою телешколи «Ліцеїст» відвідали Вінницький військовий госпіталь з метою передачи коштів на придбання апарату для стерилізації ран. Кошти були зібрані під час благодійної акції «Подаруй життя пораненому». Зібрана сума коштів складає 30 тис.185грн.

Дякуємо батькам, учителям та просто небайдужим – усім, хто долучився до цієї акції.

Діти передали пораненим листи та малюнки і зав’язали патріотичні стрички-обереги.

Пропонуємо до перегляду матеріал телеканалу ВІТА Новини 2014-09-09 30 тисяч на лікування поранених - допомога школярів

Дата: 2014-09-11 07:44:31