з 11.05.2021р. відновлюється освітній процес в закладі для 5-7 класів та I-IV курсів ліцею.

Здобувачі освіти відвідують заклад на 100%


Рекомендації щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021

Розділи сайту
Архів новин
Новини
Гете Інститут

 

Дякуючи спільній роботі рідного ліцею з Гете Інститутом в Україні, я отримав прекрасну нагоду стати учасником ознайомлювального туру з університетами Баварії у Німеччині!

Поїздка була організована безпосередньо в співпраці Гете Інституту та баварської освітньої спілки. Дана програма створена для учнів партнерських шкіл з Росії, Казахстану та України, тому крім глобальних знань про систему освіти в Німеччині, я мав прекрасну можливість поспілкуватися з однолітками та дізнатися багато нового.
Організація програми передбачала відвідини п'ятьох університетів в федеральній землі Баварія. Кожним навчальним закладом були представлені природничо-технічні факультети. Особливо вразили технології, що використовуються студентами безпосередньо в навчальному процесі. Усі учасники програми мали можливість власноруч використовувати усі девайси сучасної технічної освіти в Німеччині.
Окремо запам'яталося спілкування зі студентами, де майже однолітки розповідали про власні відчуття, сподівання та плани на майбутнє. Безумовно, українська команда була вражена почутим, а мовці були захоплені тим, про що розповідають.
Як висновок, мушу сказати лиш те, що кожен з нас мусить плідно працювати та здобувати нові знання, бо межі досконалості немає.

 

 


Дата: 2014-03-17 00:03:26