Ляльковий театр

Другий рік поспіль шкільний ляльковий театр «Буратіно» в складі учнів 6-В класу (керівник театру Крижанівська Р.М.) в кінці навчального року презентує свої міні вистави для учнів початкової школи. Презентація цього року була цікавою тим, що юні актори працювали на 2х сценах і глядачі переглянули міні-вистави «Режим для віслюка» та «Хоробрий заєць».
Талановиті учні-актори: Шишова Вікторія, Камінська Вероніка, Долюк Вероніка, Ковальов Іван, Дудич Вікторія, Войтюк Діана, Шинкарьов Євгеній, Зябченко Даніїл, Зборовська Яна, Горбачук Вікторія, Данилюк Анастасія з радістю та натхненням залучаються до театрального мистецтва.

Дата: 2019-06-14 20:06:18