Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Ляльковий театр

Другий рік поспіль шкільний ляльковий театр «Буратіно» в складі учнів 6-В класу (керівник театру Крижанівська Р.М.) в кінці навчального року презентує свої міні вистави для учнів початкової школи. Презентація цього року була цікавою тим, що юні актори працювали на 2х сценах і глядачі переглянули міні-вистави «Режим для віслюка» та «Хоробрий заєць».
Талановиті учні-актори: Шишова Вікторія, Камінська Вероніка, Долюк Вероніка, Ковальов Іван, Дудич Вікторія, Войтюк Діана, Шинкарьов Євгеній, Зябченко Даніїл, Зборовська Яна, Горбачук Вікторія, Данилюк Анастасія з радістю та натхненням залучаються до театрального мистецтва.

Дата: 2019-06-14 20:06:18