Вітаємо авторський колектив учителів нашого закладу

Вітаємо Рублю Т.Є., Щеглову Т.Л., Мед І.Л. з чудовою перемогою. Підручник з інтегрованого курсу «Мистецтво 4 клас» за їх авторством, створений відповідно до Нового Державного стандарту початкової загальної освіти НУШ, знову став переможцем державного конкурсу. Він завершує серію авторських мистецьких розробок для молодшої школи, які видавалися державним коштом. 14.01 та 20.01 Мед І.Л., у рамках заходів організованих видавництвом «Ранок», презентувала авторський науково-методичний комплект з інтегрованого курсу «Мистецтво 4 клас» для вчителів України.
Кількість підручників наших колег, які обрали вчителі України становить 959832 екземплярів.

Дата: 2021-01-26 08:31:01