Відповідно до рішення педагогічної ради від 12.03.2021р. № 19 освітній процес відновлюється з 16.03.2021р. з використанням дистанційних технологій.

Початкова школа здійснює освітній процес з використанням платформ Zoom, Meet.

5—7 класи та ліцей здійснюють освітній процес на платформі «Моя школа».

Прийом відвідувачів адміністрацією закладу та прийом і видача документів секретаріатом здійснюється за попереднім електронним записом https://forms.gle/BSq2kkENxPTBPvBa8

Понеділок 9.00 – 13.00
Середа 13.00 – 16.00

Міський чемпіонат КВН

Цього року фестиваль ЕлітЛіги цікавий насамперед оглядом нових облич. Нове покоління вінницьких школярів прийшло в гру веселих і кмітливих.

Дійсно перший тур був незабутній, хоча було і не легко! В перший раз вийшли на сцену і вже зайняли перше місце. Хоч в команді осіб явно більше, ніж сім, і від цього ще більше радості і перспектив. Другий тур відбувся 28 лютого і складався він з 4 конкурсів. Хоч ми трішки і хвилювались, але це не завадило гарно представити школу-ліцей, хоча команда зайняла 2 місце.

За два тури команда показала, що юним талантам подільського краю немає меж. Конкурси вимагали самих різних умінь та навиків, починаючи від акторських і закінчуючи художніми, вокальними, танцювальними здібностями.

Дата: 2012-03-02 18:44:25