Міський чемпіонат КВН

Цього року фестиваль ЕлітЛіги цікавий насамперед оглядом нових облич. Нове покоління вінницьких школярів прийшло в гру веселих і кмітливих.

Дійсно перший тур був незабутній, хоча було і не легко! В перший раз вийшли на сцену і вже зайняли перше місце. Хоч в команді осіб явно більше, ніж сім, і від цього ще більше радості і перспектив. Другий тур відбувся 28 лютого і складався він з 4 конкурсів. Хоч ми трішки і хвилювались, але це не завадило гарно представити школу-ліцей, хоча команда зайняла 2 місце.

За два тури команда показала, що юним талантам подільського краю немає меж. Конкурси вимагали самих різних умінь та навиків, починаючи від акторських і закінчуючи художніми, вокальними, танцювальними здібностями.

Дата: 2012-03-02 18:44:25