Загальношкільні цільові проекти учнівського врядування

Протягом листопада у закладі були успішно проведені цільові проетки учнівського врядування для учнів середньої школи.

13 листопада 2012 року в закладі проходив творчий захист цільового проекту учнівського врядування «Презентація класу» для учнів паралелі 5-х класів.

За рішенням журі всі класні колективи були нагороджені грамотами у номінаціях:

5-А клас (кл.кер. Сатайкіна О.Б.) – «Інтелект та дружба»

5-Б клас (кл.кер. Радько Н.Б.) – «Творчість»

5-І клас (кл.кер. Романович В.М.) – «Цілеспрямованість»

20 листопада 2012 року пройшов цільовий проект «Якщо не я, то хто?!» для паралелі 6-х класів.

За рішенням журі колективи 6-А (кл.кер. Засімович О.І.)

та 6-Б (кл.кер. Маринич О.В.) класів

були нагороджені почесними грамотами, а переможцем став 6-Б клас.

28 листопада 2012 року у актовій залі був проведений цільовий проект учнівського врядування «Лідер року» для учнів паралелі 7-х класів.

За рішенням журі лідери 7-А (кл.кер. Кудлаєнко Т.Ф.)

та 7-І (кл.кер. Гороль А.М.) класів

були нагороджені почесними грамотами, а лідер 7-Б класу, Демченко Каріна, стала переможцем проекту та була нагороджена «Кубком Справжнього Лідера».

Дата: 2012-12-06 09:12:08