Про міський проект “За межами рідної школи”

У період з 18 по 22 лютого 2019 року у нашому місті реалізовувався проект "За межами рідної школи", метою якого є обмін досвідом роботи в органах шкільного врядування.
У проекті брали участь лідери закладів ЗСО міста. Нам випала честь прийняти 3 гостей з КЗ «Гуманітарна гімназія 1 імені М.І. Пирогова Вінницької міської ради» та КЗ "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4
ім. Д.І. Менделєєва Вінницької міської ради".
Протягом тижня парламентарі знайомили гостей зі специфікою та родзинками своєї роботи, а гості були не лише глядачами, а й безпосередніми учасниками запропонованих заходів.
По закінченню проекту під час круглого столу підбили підсумки роботи та отримали на згадку фото колажі.
Наша президент Кравець Софія цей тиждень провела у Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №6 Вінницької міської ради".

Дата: 2019-03-17 10:25:06