Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Проєкт „Retten wir die Baume!“ / «Врятуємо дерева!»

Проєкт „Retten wir die Bäume!" / «Врятуємо дерева!» - це проєкт трьох українських шкіл, учасників проєкту Гете-Інституту PASCH («Школи: партнери майбутнього»). У німецькій культурі є слово „Nachhaltigkeit", воно означає таке використання людиною природи, коли потім ресурси довкілля можуть без втрат відновитися. Саме таке відношення до природи пропагували учасники проєкту. Людина має допомагати природі відновлюватися. Наразі мова йде про зелені легені планети. Три українські школи-партнери із Вінниці, Ужгорода та Херсону працювали в 2021 році над темою збереження дерев у наших містах. 04.12.2020 відбулася звітна Zoom-конференція учасників проєкту та представників Гете-Інституту. Школярі та вчителі із Вінниці, Ужгорода та Херсону розповіли про те, як вони вивчали зелені насадження на своїх шкільних ділянках та у своїх містах, як садили нові дерева. Цікавою була також акція із виготовлення штучних ялинок. Якщо ми не будемо зрубувати кожного року тисячі лісових красунь, ми збережемо ліси України. Проєкт закликає зберігати та примножувати зелені насадження.

Дата: 2020-12-10 08:22:45