Поетичні баталії в ритмі хіп-хопу

Як поєднується спорт і мистецтво? Так само, як хіп-хоп і вірші, якщо за справу береться «Гьоте-Інститут». У період з 2 по 5 жовтня за його ініціативою в Києві був влаштований унікальний майстер клас з «PoetrySlam» для учасників проекту «Школи - партнери майбутнього», в якому виступає і наш синьоокий. Слем-турнір - це змагання у поетичному мистецтві, коли значення має не лише зміст декламованого тексту, але і акторська гра декламатора. Протягом трьох днів більше 20 учнів з Херсону, Харкова, Сум, Одеси, Рівного і Хмельницького складали добрі і погані тексти, корчили гримаси і готувалися до виступу на сцені. Хвилюванням не було меж, адже слем-турнір був складовою концерту блискучого мюнхенського гурту «Einshoch6», що теж полюбляє подібні контрасти, поєднуючи в своїй творчості класику і хіп-хоп. Сьомий ліцей в цих змаганнях представляв учень 8-Л класу Гліб Араго, котрому пощастило вибороти місце в сімці акторів і повідати глядачам якою буде наша планета через 100 років.

Нові уміння, нові друзі і просто неймовірний драйв концертної атмосфери – такі враження приніс цей незвичайний воркшоп, організований майстром «PoetrySlam» Флоріаном Цісліком і «Гьоте-Інститутом».

Дата: 2014-10-16 07:26:07