На крилах мрій

Двадцять четвертого листопада 2017 року у закладі «НВК:ЗШ І-ІІ ст. - ліцей №7 ВМР» відбулося традиційне Свято музики і поезії «На крилах мрій». (кер. Нартович Л.К., Негода В.В.) На заході були присутні юні поети та музиканти, які навчаються у закладі, та вчителі. Романтичну атмосферу в залі було створено зусиллями дизайнерів 9-ЛК класу, які продумали інтер'єр до найменших дрібниць: від оформлення столів до створення мультимедійної презентації. Талант юних музикантів та поетів зачарував усіх присутніх. Нині всі змогли ознайомитись не лише з музичною віртуозністю та поезіями учасників, а й з малюнками учнів 9-ЛК класу.

Дата: 2017-12-01 17:53:47