Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Математичне Євро 2012

З 31 травня по 3 червня в місті Париж (Франція) проходив ХІІІ Математичний кубок Європи. В конкурентній боротьбі з командами європейських країн виступала математична збірна України, яка формувалася Вінницьким міським центром з інтеграції до європейського та світового освітнього простору, який працює на базі школи-ліцею №7.

Очолювали команду Відмінник освіти України, член Адміністративної ради міжнародного комітету математичних змагань, вчитель математики - Кривошея Ігор Михайлович та Заслужений вчитель України - Збожинська Тетяна Станіславівна. Від України безпосередньо в змаганнях брали участь 9 учнів, 1 студент та 1 вчитель.

В доробку команди 6 золотих, 6 срібних і 2 бронзових медалі, в тому числі 4 золоті медалі, 1 срібну та 1 бронзову вибороли вчитель та учень ліцею №7.

Зичимо Українській футбольній збірній на Євро-2012 хоча б трошки наблизитися до такого тріумфу, як у математиків, а юним математикам такої ж уваги і турботи від уряду та держави, яку мають наші футболісти.

Дата: 2012-06-14 17:24:39