Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Мовні іспити з німецької
   11 червня 2016 року учні закладу традиційно складали іспити на міжнародні сертифікати Гете-Інституту. Для 32 учнів іспити з німецької мови «FitinDeutsch 1» та «FitinDeutsch 2» провели представники Гете-Інституту м.Києва та мовного центру Гете-Інституту м.Вінниці. Всі учні склали іспити, 17 із них отримала результат «відмінно».
   Перш ніж скласти іспит учні старанно працювали весь рік над вивченням німецької, а перед іспитом вчителі закладу провели двотижневий мовний курс-інтенсив по підготовці до екзамену.

Ми вітаємо учнів з успішним складанням іспитів на міжнародні сертифікати та бажаємо подальших успіхів у вивченні німецької мови.

екзамен Гете-Інституту

екзамен А1     паш-школа підготовка