Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Наші у Торуні

У березні адміністрація Вінницького ліцею 7 ім. Олександра Сухомовського підписала угоду про співпрацю з 10 ліцеєм ім. Степана Банаша м. Торунь. Здебільшого співпраця була організована для покращення мовних навичок і саморозвитку, але метою був також відпочинок і можливість отримати гарні емоії та спогади.

З 16 по 21 квітня шість учнів нашого ліцею (Емінова Еліна, Щербатюк Анатолій, Науменко Анастасія, Романюк Діана, Будяк Крістина, Крицька Валерія) відвідали навчальний заклад міста Торунь.

Діти отримали незабутні емоції, враження і досвід, що неодмінно знадобляться їм у житті.

Більше у Фейсбук
Дата: 2023-05-01 06:59:34