Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
«Бізнес симуляція»

23 - 24 січня на базі ВНТУ підводились підсумки підприємницькому тренінгу-турнірі, який проходив з жовтня 2017р. по січень 2018р. Тренінг організований компанією інтелектуальних технологій «КІНТ» на базі школи-ліцею №7. Технічну підтримку здійснював ВНТУ.

Для того, щоб мрія багатьох сьогоднішніх старшокласників про свій бізнес не лишилася тільки мрією або не була зруйнована реаліями життя, «КІНТ» пропонує вчити дітей практикувати успішне підприємництво вже сьогодні, на основі ексклюзивної бізнес-симуляції.

Підведення підсумків та нагородження проводили: адміністрація школи-ліцею№7, Грищенко В.О- професор, доктор філософії у галузі економіки наук, президент компанії «КІНТ», Паздрій Віталій- кандидат економічних наук, генеральний директор компанії «КІНТ», Грабко В.В - доктор технічних наук, професор, ректор ВНТУ, Романюк О.Н. - доктор технічних наук, професор, перший проректор ВНТУ, Небава М.І.- кандидат економічних наук, професор кафедри ЕПВМ.

Переможцями стали І місце - Терновенко Дмитро 9-Е, ІІ місце - Налепов Олександр 8-Е , ІІІ місце - Щербацький Борис 9-Е.

Дата: 2018-02-07 09:50:21