Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Важлива подія

05.10.2013р. відбулося підписання трьохстороннього договору про співробітництво між Департаментом освіти Вінницької міської ради в особі директора В.В.Буняка, закладом «Навчально - виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей №7 Вінницької міської ради» в особі директора О.Г.Сухомовського та ІТА «ВІТА» в особі в.о. директора А.А.Заярного.
Сторони домовились про співробітництво в галузі початкової допрофесійної підготовки, розвитку здібностей, обдарувань, з метою інтелектуального розвитку та всебічного вдосконалення особистості, розвитку освіти України в цілому. Предмет договору є спільна діяльність щодо роботи телешколи «Ліцеїст», яка істотно розширить поле творчої діяльності учнів, об'єднає їх зусилля в набутті знань, навичок, умінь.

Дата: 2013-11-06 21:28:21