Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Семінар Гете-інституту

Учитель німецької мови Задорожна Лілія Іванівна взяла участь у семінарі «Німецька мова в початковій школі»,який відбувся у місті Гьоттінген (Федеративна Республіка Німеччина) з 06.01 по 19.01.13 р.

Поїздка була організована і оплачена Гете-інститутом у рамках проекту «Школи: партнери майбутнього», учасником якого є і наш ліцей.

У семінарі брали участь вчителі з різних країн (Франції, Польщі, Лівану, Перу, Грузії, Данії).

Крім методичної роботи та самоосвіти проводилися екскурсії, походи в театр,кіно.

Завдання для учасників семінару мали творчий характер (вони брали інтерв’ю у жителів міста; проводили екскурсії, попередньо знайшовши певну інформацію в інтернеті; малювали картину з музею і презентували її).

Багато уваги приділялось вивченню пісень та віршів.

Тож співпраця школи-ліцею №7 з Гете-інститутом дає можливість вчителям і учням відвідати Німеччину, розширити кругозір та вдосконалити знання мови.

Дата: 2013-01-24 20:29:34