Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
100 балів із 100

100 балів із 100 отримала учениця 9-ЮК класу Савчук Анастасія на екзамені рівня В1 на мовних курсах у місті Білефельді (Німеччина). Варто нагадати , що у цьому навчальному році вона була серед призерів обласної олімпіади з німецької мови. На мовних курсах учениця мала змогу також познайомитись із підлітками з Франції, Єгипту, Індонезії, Китаю, Хорватії, Угорщини, Малаві, Джібуті, Азербайджану , Ірану та Шрі-Ланки. Разом з ними вона відвідали такі міста Німеччини як Мюнстер, Детмольд та Кельн, а також фортецю Шпаренбург. Ці три тижні подарували Анастасії дуже багато: нових друзів, яскраві враження,та ,звісно, неоціненний досвід.

Дата: 2015-09-25 11:51:38