Цікава зустріч
  24 лютого 2017 року до школи - ліцею №7 завітав заступник міністра юстиції Петухов Сергій Ігорович разом з представниками обласної та міської адміністрації Вінниці та Вінницької області. Учні дізналися багато нового про свої перспективи подальшого навчання в Україні та за кордоном, мали змогу попрактикуватись у своїх знаннях, даючи відповіді на цікаві запитання українською, англійською, німецькою, польскою мовами, та отримати призи з логотипом Києво-Могилянської академії, у якій Сергій Ігорович викладає. Крім ліцеїстів юридичного відділення на зустрічі були присутні переможці міських олімпіад з історії та правознавства шкіл міста та їхні вчителі. На згадку про зустріч президент шкільного парламенту ліцею № 7 Семенчук Анастасія презентувала заступнику міністра книгу про наше рідне місто.

Дата: 2017-02-26 19:43:01