Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
А у нас гості!!!

23.03.2016р. школа-ліцей №7 зустрічала німецьку делегацію Керівник відділу культури, освіти та національних меншин Посольства Федеративної Республіки Німеччини пан Дірк Лехельт та керівник німецької служби академічних обмінів пані Гізела Циммерманн відвідали школу-ліцей №7 з метою обговорення загального стану справ у закладі (форми роботи, методики, матеріальне забезпечення, партнерські відносини). Ліцеїсти закладу продемонстрували високий рівень володіння німецькою мовою, ознайомили гостей зі своїми досягненнями в партнерських відносинах з Гете-інститутом, у роботі ліцейного прес-центру (телешкола «Ліцеїст» та газета «Дзеркало ліцею») та німецькомовного театрального гуртка.

Пан Дірк Лехельт та пані Гізела Циммерманн були приємно здивовані активністю та обдарованістю ліцеїстів.

Дата: 2016-03-24 12:13:46