Новорічні вечорниці

24 грудня наша ліцейна родина поринула у новорічні вечорниці і ми знову зустрілися з Вакулою, незрівнянною Солохою та красунею Оксаною, ролі яких зіграли медики ІІІ курсу(класний керівник Гороль А.М.) , а наймолодші учні(2-І та 4-І класоводи Іванович С.Л., Ременяк Т.С.) на кілька хвилин повернули нас у дитинство, коли ми всі обожнювалисмаколики, які отримували за колядування. Все було, як у справжній Новий рік: і ворожіння (учениці 7-Б, та 8-М класів), і співи(учениця 10-Е Вероніка Швець, учениці10-ЛЮК ), і бал (показ авторської колекції Анастасії Селезньової 9-ЮК). Дякуємо всім за новорічний настрій. Художні керівники Новорічного проекту Рудишина О.С., Панасюк О.О., Нартович Л.К., Лук’янова І.В., Колеснік Л.М.

Дата: 2015-12-28 22:52:20