Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Знову за парти

З 12 лютого школярі Вінницької громади повернуться до офлайн-навчання. Відповідне рішення ухвалила міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як зазначили у Департамент освіти Вінницької міської ради, навчання проводитимуть у звичайному режимі, з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

«На щастя, епідеміологічна ситуація у Вінниці поступово стабілізується. І тому міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, проаналізувавши ситуацію у громаді, повертає учнів за шкільні парти», – повідомляють у департаменті освіти.

Більше у Фейсбук
Дата: 2024-02-09 21:48:06