"Сучасні заклади освіти 2013"

28 лютого - 2 березня 2013 р. у Виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулася IV Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти - 2013".

Організаторами виставки були Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України, компанія "Виставковий Світ".

На виставці були представлені 960 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур, а також учасників з Чеської Республіки, Естонської Республіки, Словацької Республіки, Російської Федерації, Республіки Польща, Республіки Австрія, Французької Республіки, Італійської Республіки, Сполучених Штатів Америки. У тому числі: 129 - університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, науково-методичних центрів, установ; 628 - закладів післядипломної освіти, загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних та позашкільних навчально-виховних закладів; 27 - регіональних органів управління освітою; 15 - зарубіжних закладів освіти і міжнародних представництв; 125 - навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, професійно-технічних навчальних закладів; 36 - виробників та дистриб'юторів сучасних засобів навчання, видавництв, освітніх Інтернет-проектів. У 2013 році наш заклад "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради" отримав диплом та срібну медаль у номінації "Лідер наукової та науково-технічної діяльності".

На науково-практичних конференціях, семінарах, круглих столах, майстер-класах презентувалися сучасні досягнення освітянської практики, творчі здобутки педагогічних колективів і науковців в інноваційній модернізації галузі освіти, здійснюватиметься обмін досвідом між фахівцями освітньої галузі різних країн.

Директором закладу О.Г.Сухомовським в рамках круглого столу проведена мультимедійна презентація нашого навчального закладу - його унікальні програми, досягнення, здобутки.

Вітаємо усіх учителів, учнів та батьків з перемогою міжнародного рівня!

Дата: 2013-03-07 09:14:23