Учнівське врядування

Про якісну та систематичну роботу шкільного парламенту закладу свідчить срібна відзнака та диплом лауреата ІІ ступеню VІІ Міжнародного форуму "Інноватика в сучасній освіті -2015", на якому була представлена наукова робота "Самоврядування як шлях формування громадянина нової України" (автори заступник директора з виховної роботи Крижанівська Р.М. та педагог-організатор Засімович О.І.).

У роботі було узагальнено досвід роботи органів учнівського самоврядування закладу протягом останніх 8 років.

Шкільний парламент систематично проводить підсумкові лінійки для учнів 5-6, 7-8, 9-11 класів, на яких підводяться підсумки участі класних колективів у загальношкільному житті.

Так 15 вересня на лінійці були підведені підсумки участі класних колективів у шкільному фестивалі "Вінниця - перлина Поділля", зборі макулатури та обласній благодійній акції "5 картоплин".

Реалізація загальношкільних цільових проектів учнівського самоврядування

Протягом 8 років щорічно за ініціативи шкільного парламенту у закладі успішно проходять проекти:

1) "Презентація класу" - для паралелі 5-х класів (листопад 2015 року)

2) "Гонка за лідером" - для паралелі 6-х класів

Бути лідером дуже відповідально та цікаво. Це дає тобі змогу відкрити в собі нові сторони твого характеру, про які ти не знав, а також це дає змогу загартовувати свою стійкість та впевненість.

Лідери користуються повагою серед вчителів та серед своїх учнівських колективів. А ще бути лідером - це справжнє випробовування, саме тому 20 жовтня шкільний парламент провів ділову гру "Гонка за лідером" для активів 6-х класів. У цій грі брали активи 6-их класів, що складалися з лідера класу та 4 його помічників. Учні виконували різноманітні завдання на 6 станціях, які допомогли розкрити лідерам свої індивідуальні якості якнайкраще.

Лідери з захопленням виконували завдання і досить серйозно поставилися до поставлених перед ними задач.

Назва конкурсу Макс.
к-сть
балів
6-А 6-Б 6-І
1 "Реклама класу" 10 10 10 10
2 "Мої лідерські якості" (тести) 10 2 2 1
3 "Художник-моменталіст" 5 3 4 5
4 "Одягни лідера" 10 7 9 10
5 "Гендерна рівність" 6 6 5 5
6 "Я- лідер класу" (написати списки учнів і розклад) 6/6 12 12 12
ВСЬОГО: 40 42 43

Вітаємо актив 6-І класу з перемогою!!!

3) "Лідер року" - для паралелі 7-х класів (листопад 2015 року).

Продовжуємо славні традиції

У рамках діяльності шкільного дитячого об'єднання "Соколи" 23 жовтня 2015 року Козацька Рада посвятила першокласників у соколята

.

Традиційне свято складалося з різноманітних конкурсів, у яких першокласники проявили свою організованість, кмітливість, спритність, винахідливість та показали себе справжніми патріотами своєї держави.

На святі були присутні козаки Іван Забабаха та Анатолій Токаренко, які вручили юним соколятам посвідчення та емблеми шкільного об'єднання "Соколи".

Закінчилось свято справжнім козацьким кулешем, яким пригостили соколят - козачат та козаків батьки, які з радістю брали участь у підготовці та проведенні свята.

"Голос парламенту"

Шкільний парламент має свій друкований орган - газету "Голос парламенту".

Так, протягом перших двох місяців нового навчального року уже видано 3 номери газети.

Під час дебатів кандидати у президенти шкільного парламенту знайомлять шкільну молодь та вчителів із положеннями своїх передвиборчих програм, проявляють активну громадську позицію.

Команда лідерів - переможець міського конкурсу цільових проектів учнівського врядування "Правова модель учнівського врядування"

Команда лідерів у складі шкільного парламенту успішно презентувала лідера учнівського врядування закладу Гисєву Аліну на міському конкурсі "Лідер - 2014" "Я лідер! Я - особистість!"

Участь у міському щорічному проекті учнівського врядування "За межами рідної школи" сприяє активізації діяльності лідерів та обміну досвіду з організації шкільного врядування між лідерами міських загальноосвітніх шкіл.

Шкільний парламент ініціатор благодійних акцій "Напиши листа пораненому", "Допоможи воїнам". В ході проведених акцій зібрані кошти, які були передані у Військовий Медичний Центр для придбання медичного устаткування та ліків для поранених.