Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Педагогічна майстерня

15 листопада за ініціативи департаменту освіти Вінницької міської ради та методичного кабінету на базі закладу проведений семінар - практикум для заступників директорів з виховної роботи на тему «Стратегія особистісного та професійного зростання педагога в умовах сучасної української школи».

Захід відкрила директор департаменту освіти О.В.Яценко, серед присутніх були представники департаменту та методичного кабінету, директор школи - ліцей №7 О.Г.Сухомовський та адміністрація.

Під час семінару присутні познайомилися з теоретико - методологічною базою з питань професійного зростання педагога, чинниками, що сприяють розвитку педагога, взяли участь в анкетуванні з визначення рівня власної мотивації до роботи, а у практичній частині мали змогу висловити думку щодо причин, які мотивують та заважають працювати у сучасній школі.

Дата: 2018-11-21 07:57:16