Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Зустріч з партнерами від ГЕТЕ інституту

16.06.2023 р. відбулась зустріч адміністрації та вчителів німецької мови закладу з представниками ініціативи « Школи: партнери майбутнього» в Україні - керівником проекту Керстін Далльо та асистентом проекту Ольгою Кисельовою.

У зв’язку з закінченням терміну дії угод Гете-Інституту та « Вінницького ліцею №7 імені Олександра Сухомовського» про співробітництво розглядались можливості їх подовження у жовтні 2023р. Учасники зустрічі високо оцінили результати роботи закладу у проекті «Школи: партнери майбутнього» та висловили впевненість, що подовження співпраці і надалі допомагатиме учням закладу ефективно інтегруватися в європейський освітній процес.

Дата: 2023-06-17 00:51:49