Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
ЧУДОВИЙ УРОК НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Німецька вистава в синьоокому 21 квітня учні 5-их та 6-их класів нашого закладу, а також група учнів із м. Одеси мали можливість побачити інтерактивну виставу німецьких акторів Олафа Мьоллера та Яна Асенмахера «РОЗІ ТА ЧАРІВНИЙ СУП».Турне талановитих акторів-казкарів по Україні було організовано Гете-Інститутом : їх глядачами стали вже учні навчальних закладів Черкас, Вінниці, Хмельницького та Рівного. Представляв акторів юним глядачамкуратор проекту «Школи:партнери майбутнього»ВайкоФрауенштайн. Вистава мала надзвичайний успіх. Але учні не тільки цікаво провели час. Казка про дівчинку Розі, яка мріяла про чудеса, стала також чудовим уроком німецької мовидля наших школярів.

Дата: 2015-04-24 17:34:06