«Мрії» збуваються з Гете-Інститутом

Вітаємо учнів нашого ліцею Араго Гліба (7-Б клас) та Гисеву Аліну (10-ЛЮ клас) з перемогою в конкурсі Гете-Інститут «Мрії» та отриманням стипендії для подорожі на тритижневі мовні курси в м. Зонненберг та м.Гослар (Німеччина).
Протягом року Гете-Інститутом було проведено конкурс на кращу роботу на тему «Мрії», в якій потрібно було описати своє майбутнє через 2 та 20 років, вказати роль німецької мови та Німеччини у своєму майбутньому, а також поспілкуватися з німецькими підлітками і порівняти мрії. Наші учні підійшли до справи творчо, креативно, відповідально та зі знанням німецької мови.
Наші переможці отримали можливість покращити знання німецької мови на мовних курсах, пізнати краще культуру іншої країни, знайти друзів з усього світу і провести незабутнє літо в Німеччині!

Дата: 2014-05-08 22:12:15