Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Віват Ліцей!

16 травня 2016 р. у Вінницькому музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбулося традиційне Свято школи-ліцею №7, на якому учнівський та педагогічний колективи підбили підсумки роботи за рік та відзначили найкращих. Так директор творчо звітував перед батьківською громадськістю.

Переможців різноманітних номінацій нагороджували почесні гості з

ДОННУ:

доктор юридичних наук, професор, ректор університету - Гринюк Р.Ф.,

доктор політичних наук, професор, проректор з науково - педагогічної роботи, стратегічного розвитку та інноваційної діяльності - Нагорняк Т.Л.;

ВНТУ:

перший проректор з науково-педагогічної роботи по організації навчального процесу та його методичному забезпеченню - Романюк А.Н.

та головний спеціаліст загальної середньої освіти департаменту ВМР Діденко Л.М.

Присутні у залі батьки та діти ще раз переконалися, що наш ліцей - школа Успіху, Радості та Творчості!!!

Нагорняк Т.Л.

Телешкола