Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Фінал міського конкурсу цільових проектів учнівського врядування «Учнівські читання»

Протягом вересня – грудня 2012 року в рамках діяльності міської молодіжної громадської організації "Союз старшокласників " був проходив міський конкурс цільових проектів учнівського врядування «Учнівські читання».

Проводився даний конкурс з метою заохочення учнів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня, виховання відповідальності, організованості та вболівання за спільну справу. Всього на огляд журі в першому турі було подано 40 фанфіків із 23 загальноосвітніх навчальних закладів.

У другому турі, який відбувся 4.12.2012 року в актовій залі ВМПДЮ, творчі групи із ЗШ № 7, 8, 16, 25,31,32 демонстрували театралізовані фанфіки перед членами журі та дитячою громадою міста.

Вітаємо з перемогою творчу групу нашого закладу, яка продемонстрували фанфік «Чари співу» учениці 10-М класу Стасюк Ольги.

Дата: 2012-12-06 09:20:47