Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Литва на зв'язку

Угода про партнерство

Центр післядипломної освіти учителів м.Каунас республіки Литви, в особі директора Раса Борткевічене, яка діє на підставі Статусу Центру, прогімназія ім. К.Гринюса м.Каунас республіки Литви, в особі дирктора Станісловаса Шиманаускаса, який діє на підставі Статусу Прогімназії та КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти», в особі Степана Дровозюка та «Навчально виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради» в особі директора Олександра Сухомовського уклали угоду про партнерство, інформаційний та практичний обмін досвідом та створенні спільних проектів (2016-04-26 NoF 5159 та 2016-04-27 NoF 5-161).

На основі підписаних угод, відбулась перша зустріч.

Протягом 08.02 та 09.02.2017р. у стінах закладу були проведені скайп-конференції між нашим представництвом та учасниками прогімназії та гімназії імені О.Пушкіна м.Каунаса республіки Литви.
Сторони мали нагоду обмінятися думками, поглядами, ідеями щодо подальшої співпраці задля ознайомлення з традиціями, культурою дружніх народів. У конференції з обох сторін брали участь адміністрація закладів, учителі, учнівське самоврядування.

Скайп - конференція (частина 2)

24 лютого о 10.00 ранку в нашому закладі стартувала англомовна скайп-конференція з лідерами прогімназії м.Каунаса (республіка Литва). До спілкування долучився заступник міністра юстиції Петухов Сергій Ігорович, який у цей день кілька годин перебував у нашому закладі з дружнім візитом. Учні Прогімназії та ліцею №7 мали змогу ближче познайомитися та обмінятися цікавою інформацією про традиції своїх народів. Результатом діалогу стала домовленість про скайп-обід, а от як і коли це відбудеться....у наших новинах за місяць.

Литва на скайп-зв'язку або мотивація навчання

07.04.2017р. школа-ліцей №7 провела чергову скайп-конференцію із новими друзями з прогімназії м.Каунас. Гімназісти та ліцеїсти ділились своїми думками з приводу розуміння ціни свободи. Спілкування відбувалося виключно англійською мовою, що дає змогу нашим учням набути мовної практики та дізнатися більше про історію, культуру та традиції інших країн. Наступна зустріч запланована на травень.

НКП

27.04.2017р. в нашому закладі відбулася XVI Міжнародна наукова конференція студентської та учнівської молоді «Моя країна у світовому просторі». Для участі в конкурсі наукових, дослідницьких робіт та їх презентації надійшли роботи з прогімназії м.Каунас республіка Литва, роботи студентів провідних вузів міста та учнів школи-ліцей №7. Для оцінювання робіт та їх презентацій працювало вельми шановне журі до складу якого увійшли науковці ВНМУ ім. М.І.Пирогова, ДонНУ ім. В.Стуса, ВТЕІ КНТЕУ, ВДПУ ім. М.Коцюбинського, КВНЗ ВАНО, методисти ММК департаменту ВМР. Очолив роботу журі директор закладу Сухомовський О.Г.