Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Шекспір очима ліцеїстів

18 квітня 2016 року відбувся міський етап обласного фестивалю, присвяченого творчості В. Шекспіра.

Учні нашого закладу Процепко Олексій 10- М (учитель Сидорова Н. О.) і Клапоущак Дар'я 7-І ( Данилюк О. А.) у номінації " Краща театральна постановка творів В. Шекпіра" вибороли І місце. Олександра Береза 11- ЛЮ (учитель Сидорова Н. О.) у декламуванні сонету В. Шекспіра посіла ІІ місце.

У фінальному обласному турі учні закладу посіли ІІІ місце у номінації "Краща театральна постановка"

22 квітня 2016 року учні 11 -лю класу відвідали захід, присвячений творчості В.Шекспіра, що відбувся у Донецькому національному університеті.

Олександра Береза взяла участь у заході і продекламувала сонет № 18 В. Шекспіра мовою оригіналу.

Краща театральна постановка творів В. Шекпіра

Учні нашого закладу Процепко Олексій 10- М (учитель Сидорова Н.О.) і Клапоущак Дар'я 7-І (Данилюк О.А.)

Береза продекламувала сонет

Дата: 2016-04-28 23:02:10