Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Телемарафон "З іменем Тараса" (на зв'язку Криворізький ліцей)

Вшановуючи пам'ять Великого Кобзаря, ми знову говорили про нього, по його невмирущу славу, та й він сам своїми творами промовляє до нас.

Відчули це учасники телемарафону «З іменем Тараса» - учні та вчителі НАШого й Криворізького ліцеїв.

У межах заходу були проведені веб-квест для учнів 9-х класів «Шевченко – Кобзар, якого ми не знали», круглий стіл для учителів-філологів, диспут «Шевченко в образотворчому мистецтві: нове сприйняття чи наруга», обмін подарунками п’ятикласників.

Нерозривний животворящий зв'язок: Тарас Шевченко та український народ. Святий обов’язок кожного українця дбати про те, щоб нові покоління приходили до Тарасового Слова, а значить і до невичерпної ШЕВЧЕНКОВОЇ КРИНИЦІ.

Більше у Фейсбук
Дата: 2023-03-14 10:37:02