Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Щодо медоглядів

Департамент освіти та охорони здоров'я міської ради надає алгоритм проведення профілактичних медичних оглядів учнів загальноосвітніх навчальних закладів на ІІІ квартал 2013 р.
Липень місяць. Діти, які потребують медичного профілактичного огляду з оформленням форми №86-О/1 оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами в ЦПМСД за показами вузькими фахівцями в Центр матері та дитини.
Діти декретованої групи (6,11,14,15,16-ти років), які не пройшли профілактичного медичного огляду згідно графіка також оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами та направляються до вузьких фахівців в міську лікарню ЦМ та Д.
Діти, які поступають в вищі навчальні заклади для оформлення форми №086/О оглядаються за місцем проживання лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами з відміткою про наявність профілактичних щеплень, флюорографічного обстеження, лабораторного дослідження. Огляд вузькими спеціалістами, хірургом, отоляринголом, окулістом, неврологом проводиться в центрах первинної медико-санітарної допомоги за місцем проживання та в міській лікарні Центр матері та дитини відповідно графіку.
Графік огляду вузькими спеціалістами по центрах первинної медико-санітарної допомоги міста та міській лікарні ЦМ та Д:
ЦПМСД №1 - Забезпечує огляд хірургом, окулістом; МЛ ЦМ та Д - отоляринголом, неврологом та іншими вузькими спеціалістами за потребою.
ЦПМСД №2 - забезпечує огляд окулістом, отоляринголом, хірургом; МЛ ЦМ та Д - неврологом та іншими вузькими спеціалістами за потребою.
ЦПМСД №3 - забезпечує огляд окулістом, отоляринголом, хірургом; МЛ ЦМ та Д - неврологом та іншими вузькими спеціалістами за потребою.
ЦПМСД №5 - забезпечує огляд окулістом, отоляринголом, з 15.07.2013 р. по 01.08.2013 р. огляд неврологом; МЛ ЦМ та Д - неврологом з 01.07.2013 р. по 15.07.2013 р., дитячим хірургом та іншими вузькими спеціалістами за потребою.
ЦПМСД №6 - забезпечує огляд неврологом, окулістом, хірургом; МЛ ЦМ та Д - отоляринголом та іншими вузькими спеціалістами за потребою.
Серпень місяць. Діти, які потребують медичного профілактичного огляду оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини або дільничними педіатрами за місцем проживання за потребою направляються до вузьких фахівців в міську лікарню ЦМ та Д.
Діти декретованої групи (6,11,14,15,16-ти років), також оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами та направляються до вузьких фахівців в міську лікарню ЦМ та Д.
Вересень місяць. Діти, які потребують медичного профілактичного оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами за місцем проживання та при потребі вузькими фахівцями лікарні ЦМ та Д.
Діти декретованої групи (6,11,14,15,16-ти років), оглядаються лікарями загальної практики сімейної медицини та дільничними педіатрами за місцем проживання, а вузькими фахівцями згідно графіка в центрах первинної медико-санітарної допомоги.
Графік огляду учнів ЗОШ на вересень місяць
ЦПМСД №2 - ЗОШ №16 - 09.09.2013 р. та 16.09.2013, ЗОШ №2 - 23.09.2013 р. та 30.09.2013 р
ЦПМСД №3 - ЗОШ №35 - 13.09.2013 р.
ЦПМСД №6 - ЗОШ №30 - 11.09.2013 р., ЗОШ №29 - 18.09.2013 р., ЗОШ №5 - 25.09.2013 р.

Примітка!
Діти, які не пройшли медичного профілактичного огляду літом та у вересні місяці будуть оглядатись згідно додаткових графіків.

Дата: 2013-06-15 09:30:54