Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Вчинки говорять самі за себе

Вже не вперше у школі-ліцеї №7 учні та учителі організовують благодійну традиційну акцію «Допоможи воїну» за сприяння волонтерів Андрія Нечипорука на Ольги Зубик. Понад тисячі кілограмів продуктів харчування, засобів особистої гігієни, ліків та всього необхідного зібрано батьками, учнями та педколективом школи-ліцею №7. Цю допомогу вже в п'ятницю 22 березня було доставлено Андрієм Нечипоруком нашим Захисникам на передові позиції, де вони так чекають на Вашу допомогу та на теплі слова, які написали учні школи в своїх листах до наших Воїнів. Щиро дякуємо всім, хто прийняв участь у цьому заході, особливо нашим маленьким Патріотам - учням школи - ліцею №7 м.Вінниці. Хай Бог оберігає Вас та Ваші родини! Приємно усвідомлювати, що ми не єдині!

Дата: 2018-03-26 00:43:10