Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Всеукраїнський експеримент "Професійна орієнтація в Новій українській школі"

18 травня 2023 року на базі КВНЗ ВАБО відбулася чергова зустріч пілотних навчальних закладів вінницької області у межах Всеукраїнського експерименту "Професійна орієнтація в Новій українській школі". Захід проводила Валентина Ковальчук, завідувачка відділу управління освітніми закладами, координаторка експерименту. Директорка Ганна Романова та заступниця Ірина Сороколіта звітували про участь в експерименті за 2021-2023 рр. Наразі учасниками експерименту у закладі є здобувачі освіти 4-І класу разом з класним керівником Валентиною Пшеничнюк та здобувачі 5-А класу , класний керівник Ольга Каракуля.

Цікавими та змістовними були доповіді решти учасників. Присутні обмінювалися отриманим досвідом в ході експерименту. Отож, працюємо. Далі буде!

Більше у Фейсбук
Дата: 2023-05-24 14:08:07