Увага! 25 квітня 2024 р. з 11:00 до 13:00 на подвір'ї закладу відбуватиметься Благодійний великодній ярмарок. Запрошуємо усіх охочих придбати нашу продукцію!
Продовження програми «Міст до вищої освіти»

У рамках проекту «Школи: партнери майбутнього» продовжує діяти програма «Міст до вищої освіти»( „Studienbrücke“).

У цьому році стипендії на навчання за цією програмою отримали ще 8 учнів нашого ліцею: Авдєєва Олександра (10-М), Сухоруков Валентин (11-Л), Ваколюк Ольга (11-Л) та 5 учнів 10-Е класу: Щербатюк Артем, Коба Юлія, Білик Владислав, Бубновська Наталія та Козак Андрій.

Вони матимуть можливість безкоштовно навчатись на курсах Гете-Інституту при ВДПУ ім. М.Коцюбинського та складати іспити різних рівнів з німецької мови.

Програма «Міст до вищої освіти» допоможе їм у майбутньому обрати для навчання вуз у Німеччині.

Дата: 2012-10-08 19:43:34