Вітаємо Вас на сайті закладу “ Навчально-виховний комплекс : загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей № 7 Вінницької міської ради ”

Адреса: вул. Владислава Городецького, 21
тел.(0432)56-23-92; 56-23-75
факс: (0432) 56-24-63
E-mail: lyceum7@i.ua

Департамент освіти Вінницької міської ради повідомляє, що на офіційному сайті Департаменту за посиланням
//vmuo.edu.vn.ua/index/dovira.php
створено «Кабінет довіри» з питань захисту прав дітей та дотримання педагогічної етики в навчальних закладах міста.
Для об’єктивного розгляду матеріали «Кабінету довіри» доступні лише директору Департаменту освіти Вінницької міської ради.
У випадку розміщення звернення в «Кабінеті довіри» необхідно надавати достовірну інформацію (вказувати справжній контактний телефон, діючу електронну пошту) для зворотного зв’язку.