Віртуальна карта

Заключна конференція за проєктом «За межами реальності: створення інтерактивної карти Німеччини та України»

23.11.2021 відбулась заключна конференція за проєктом «За межами реальності: створення інтерактивної карти Німеччини та України», над яким протягом місяця працювали учителі та учні 17 шкіл-партнерів Гете-Інституту. Учасники презентували визначні місця ФРН та України за допомогою оригінальних фотографій, відео та аудіозаписів. Метою було створення віртуальних кімнат, віртуальних кубів, фотографій на 360°. Важливим було також тренування медійної компетенції та 4 К: Kreativität, Kollaboration, Kommunikation, Kritisches Denken (креативність, співпраця, комунікація, критичне мислення). Референтом проєкту стала фахівець із Німеччини Штефані Вьоснер, експертка у сфері інновацій в освіті, зокрема використання додаткової реальності ( extended reality) у вивченні іноземної мови . Наш заклад у створенні інтерактивної карти представляли учитель Кац Руслана Мойсеївна та учениця ІІ-ЛЮ курсу Горбачук Вікторія. Підсумкову конференцію змогли подивитися також інші учні 8-10-х класів.